woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
هزينه تور كوالالامپور
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :asemaneabi
تاريخ: 1397/4/25  ساعت: ۱۲

باغ پروانه‌ها واقع در شهر كوالالامپور نزديك باغ درياچه واقع شده است. اين پارك در حقيقت به تقليد از زيستگاه طبيعي پروانه ها و جنگل‌هاي استوايي بنا شده است. تعداد بيشماري پروانه در اين باغ موجود است كه براي جلوگيري از فرار آنها تمام پارك تور پوشانده شده است. اين نكته را بايد ذكر كرد كه احتياجي نيست توجه خودتان را به تور اختصاص دهيد چون خيلي بالاتر از سرتان كشيده شده است. در كنار آژانس مسافرتي آسمان آبي باشيد تا بيشتر درباره ي اين پارك بدانيم.

 

درون پارك پروانه ها 6000 پروانه وجود دارد كه اين پروانه ها از 120 گونه متفاوت مي باشند . درون اين پارك يك فضاي زيبا به همراه يك درياچه و 15000 گياه مختلف طراحي شده است كه سبب شده افراد و گردشگران زيادي از آن بازديد كنند و همچنين علاقه مندان تور لحظه آخري مالزي را به سوي خود جذب كند. در پارك پروانه ها افراد مي توانند در مسيرهاي سنگي كه درون پارك به كار رفته شده در حالي كه تعدادي پروانه  در دور شما مي چرخند استراحت كنند و لذت ببرند.

 

در كشور مالزي چند پارك پروانه در ارتفاعات كامرون و پنانگ موجود مي باشد كه جزو ديدني هاي كوالالامپور است و هيچ كدام از نظر زيبايي به اين پارك نمي رسند. در اين پارك از آلاچيق‌هايي استفاده شده كه به زيبايي اين پارك افزوده است و يك صحنه ي رويايي را رقم زده است.

 

هنگامي كه در مسير بيرون قرار مي گيريد موزه اي را مشاهده مي كنيد كه مطالب هاي آموزنده اي درباره حشرات به شما مي دهد و چندين حيوان زنده درون موزه وجود دارد.  پس از موزه يك فروشگاه سوغاتي را خواهيد ديد كه داراي صنايع دستي و يا پروانه‌ها و ... مي باشد و علاقه مندان مي توانند در آن خريد هم كنند.  

ButterflyPark-Malaysia-KualaLumpur

دسترسي براي رسيدن به  باغ پروانه‌ها كوالالامپور خيلي ساده با گرفتن تاكسي مي باشد و يا مي توانيد از قطار شهري كوالالامپور استفاده كنيد، كه در راه‌آهن قديمي بايد توقف كنيد و به طرف مسجد نگارا برويد چون پارك پروانه ها دقيقاً در پشت سر مسجد نگارا واقع شده است. 

:
برچسب‌ها:

نويسنده :asemaneabi
تاريخ: 1397/4/25  ساعت: ۱۱

كوالالامپور پايتخت كشور مالزي و از توريستي ترين شهرهاي اين كشور است كه جاذبه هاي گردشگري بسياري در آن واقع شده است ، يكي از مهمترين و جذاب ترين آنها غار باتو است كه به غار ميمون ها نيز شهرت دارد . براي دانستن جزئيات بيشتر در مورد اين غار در كنارآژانس مسافرتي آرزوي آسمان آبي بمانيد .

 

در فاصله ي نه چندان دور از شهر كوالالامپور تپه اي آهكي با صخره هايي تيز و تند، سرشار از درختان و گياهان وجود دارد كه در داخل آن  غارهايي وجود دارد ، غار معبد و غار تاريك و وحشتناك كه تبديل به محل زيستي ايمن براي جانوران نادر شده است.سر درش با بناهاي مذهبي طراحي شده و روي در آن مجسمه اي بزرگ از خداوندگار هندو واقع شده است كه نگهبانان آن ميمون ها هستند.

 

نخستين كساني كه اين تپه را كشف كردند و از ساكنين آن شدند بعد از ميمون ها، مردمان قبيله Temuan بودند، كه از ورودي هاي غار باتو به براي پناهگاه استفاده مي كردند و پنهاني در آن زندگي مي كردند. در سال ۱۸۶۰ ميلادي برخي ازچيني هايي كه به كشور مالزي مهاجرت كرده بودند تصميم به استخراج چلغوز، براي حاصلخيز كردن خاك زمين هاي كشاورزي كه داشتند وارد اين تپه مي شدند . شخصي به نام ويليام هوراندي با شناسايي غارها و انتشار مستندهايي كه داشت  در سال ۱۸۷۸ غار باتو را ثبت كرد،  چندين سال بعد يك تاجر هندي به اسم تامبوسامي در بازديدي كه از بزرگترين غار موجود در اين اين تپه كرد، تصميم گرفت از اين محل يك عبادتگاه هندو درست كند و پيشكش به خداوند مورگن كند پس ساخت آن آغاز شد و مجسمه سازها و نقاش هاي حرفه اي و باتجربه ، داخل و بيرون غارها را با بناها و مجسمه هاي مذهبي طراحي كردند و غار باتو خيلي زود، به مقصدي براي زائران هندو و مسافران تور لحظه آخري مالزيتبديل شد.

 

از روز اول تاكنون كه اين مكان به يك جاذبه گردشگري كوالالامپور تبديل شده و با وجود تغييرات بسيار صاحبان اصلي اين غارها فقط ميمون ها بوده اند . ورود به غار باتو آزاد است و احتياجي به خريد بليط نيست. ابتداي ورود، تنديس غول پيكر خداوندگار مورگن توجه همه را به سمت خود جذب مي كند  ، پيكره اي ۴۲ متري از بتن و فولاد، و روكش شده با ۳۰۰ ليتر طلا، كه ساخت آن به دست پانزده مجسمه ساز هندي، سال ها زمان برده است .هندو ها خداوندگار مورگن را جنگجوي خوبي ها و  نگهبان خود از شر و بدي مي دانند و به همين دليل است كه آن را مانند محافظي جلوي غار باتو گذاشته اند. او با نيزه اش آماده و در قامت يك جنگجو ايستاده و نگاه به توريستها و زائراني دوخته كه هر روز از سراسر جهان به ديدنش مي آيند.

 

غار رامايانا در ابتداي اين مجموعه واقع در سمت چپ پله ها است كه با مجسمه رنگي به طول پانزده متر، خداوند هانومانكه بر در ورودي اش واقع شده است به سادگي پيدا كنيد. قيمت ورودي اين غار براي مراجعه كنندگان و مسافران تور مالزي ۱۵ رينگيت و براي بومي ها ۷ رينگيت  مي باشد.  اين غار در حقيقت يك موزه و گالري از مجسمه هاي هندو و نقاشي هايي است كه داستان  جنگهاي خداوندگار مورگن با شياطين را به نمايش مي كشد.

KualaLumpur-BatuCave

در اين مجموعه همه چيز از جمله پله ها و نرده ها همگي رنگي هستند، در مسير از ديدني هاي اطراف و درختان لذت ببريد، كساني هستند كه نفس نفس زنان از پله ها بالا مي آيند و ميمون ها هم در جلوي شما قرار دارند كه اگر از مغازه، ميوه يا خوراكي براي ميمون ها خريده باشيد، مي توانيد به آن ها غذا بدهيد، كه در غير اينصورت آنها بي تعارف از بسته چيپس شما به اندازه خودشان بر مي دارد و حتي ممكن است نوشابه انرژي زاي شما را از دستتان بدزدند كه همگي از جذابيت هاي اين جاذبه توريستي به شمار مي آيد.

 

پايان پله ها غار معبد يا همان Temple cave   واقع شده است و پس از بالا آمدن از آن همه پله در گرما، هواي خنك درون غار يك نعمت است. فضاي وسيع اين غار و سقف صد متري كه دارد ، آن را به بزرگترين غار اين مركز تبديل كرده است كه شامل چند عبادتگاه است و تمام ديواره هاي آن با بناهاي مذهبي و تنديس هاي خدايان تزيين شده است ، سقف غار گنبدي است و آسمان از ميان حفره اي كه در آن وجود دارد نمايان است. نور طبيعي فضاي تاريك غار را روشن مي كند به علاوه صداي دعاهايي كه مردم مي گويند و بوي عودي كه در محيط وجود دارد شما را جذب خود مي كند.

 

در پايين غار معبد، غار تاريك يا Dark Cave قرار دارد كه 2  كيلومتر از راه هاي باريك، چاله و گودال هايي مرتبط كه به حالت طبيعي خود رها شدند و امكان دسترسي به آن، فقط از راه تورهاي مجاز غارنوردي امكان پذير است.تماشاي گلفهشنگ هايي كه از سقف به سمت ديواره ها هستند و استالاگميت هايي كه از كف غار به  در هم پيچيده و بلند قد كشيده همگي به زيبايي و جذاب بودن اين غار افزوده اند.  گونه اي خاص جانوران مثل عنكبوت به نام خفاش هستند كه در غار وجود دارند. راهها به سادگي قابل دسترسي اند، ميزان سختي آن ها مشخص است و معمولا بر روي ديواره شمال شرقي غار قرار دارند.

 

به همين سبب كلاس هاي آموزشي و مربياني براي حمايت اشخاصي كه در جستجوي تجربه ي سنگ نوردي بر روي اين صخره هاي آهكي هستند وجود دارد.علاوه بر غار تاريك، غار دامي يا Dami caves نيز افراد زيادي را، براي فرود با طناب، غار نوردي و سفر هاي اكتشافي به اين منطقه مي كشاند.از سال ۱۸۹۲ غار باتو هرساله در ۳ فوريه، ميزبان هزاران هندو و گردشگراني است كه براي جشنواره Hindu Festival Of Thaipusam از سراسر جهان، به خصوص هند، راهي اين منطقه مي شوند.اين فستيوال در واقع مراسمي مذهبي است كه در آن دعا، آواز و ستايش در وصف خداوندگار مورگن خوانده مي شود.اعتقاد بر اين هست كه مورگن الهه جنگ هندوها، در چنين روزي شيطان را شكست داده و او را به طاووسي تبديل كرده.مريدان، مجسمه و ضريح هايي به شكل طاووس را به نماد شكست دادن شيطان، بر روي سر خود حمل مي كنند.مردم ظرف هايي از شير و هدايا را تا غار معبد، جهت قدرداني از او براي كمك هايي كه به آن ها كرده و طلب خواسته ها و آرزوهايشان، بالا مي برند.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :asemaneabi
تاريخ: 1397/4/25  ساعت: ۱۱

بزرگ‌ترين موزه هنرهاي اسلامي واقع در جنوب شرق آسيا در شهر كوالالامپور پايتخت مالزي قرار دارد. اين موزه سال 1998 ميلادي در زميني به وسعت سي هزار متر مربع افتتاح شد و در فضايي سبز كنار باغ‌ها و پارك‌هاي موجود در قلب شهر كوالالامپور قرار دارد. اين موزه معمولا ميزبان بيش از هفت هزار آثار باستاني و تاريخي مختلف از كشورهاي مسلمان در دنيا مي باشد. جهت آشنايي بيشتر همراه با آژانس هواپيمايي آرزوي آسمان آبي باشيد.

 

اين آثار باستاني تاريخي شامل جواهرات، ادوات جنگي، ظرف هاي گران قيمت ، پارچه و لباس و سكه‌هاي مربوط به زمان هاي اسلامي است همچنين در اين موزه معماري و ماكت مسجد هاي شناخته شده مسلمانان در دنيا و نسخ خطي قرآن وجود دارد.

 

 طبقات پايين موزه هنرهاي اسلامي  با معماري ايتاليايي بنا شده و براي برگزاري نمايشگاه هاي غير دائمي استفاده مي شود در حالي كه دو طبقه بالايي آن آثارهاي دائمي نگهداري و نمايش مي شود.

 

در موزه هنرهاي اسلامي هفت هزار اثر تاريخي  موجود مي باشد كه در نوع خود جزو بزرگترين موزه هايي است كه در قسمت جنوب شرق آسيا وجود دارد كه  معماري اسلامي به زيبايي هر چه تمام تر در آن بكار گرفته شده است،  گنبد زيباي آن با كاشي هاي فيروزه اي رنگ و سر در ورودي اين بنا كه  با نقش هاي اسلامي كاشي كاري شده همه نمايشگر موزه اي براي هنرهاي اسلامي مي باشد كه به يكي از جاذبه هاي گردشگري كوالالامپور تبديل شده است.

 

 در موزه هنرهاي اسلامي  كوالالامپور از دوازده گالري تشكيل شده است كه در آن انواع و اقسام فرش، كاشي، سراميك، سكه هاي دوران هاي گذشته، جواهرات، ادوات جنگي، نسخ خطي، پارچه ها و قرآن و... موجود است. در اين موزه قسمت هايي براي هنر و معماري ايراني اسلامي و چين و هند نيز وجود دارد كه در بين آنها هنر ايراني نماي خاصي به اين موزه داده است.

 

گالري اول با ارائه ماكت هايي از معماري اسلامي به معرفي معماري اسلامي مي پردازد. مسجد الحرام و بيت المقدس و مسجد امام اصفهان و مقبره تيمور در ازبكستان از نمونه هايي است كه در آن به نمايش گذاشته شده است.

 

 گالري دوم به نسخ خطي و قرآن اختصاص دارد. قرآن هايي مربوط به قرن هشتم ميلادي از كشورهاي گوناگون اسلامي مانند كشورهاي آفريقايي و خاورميانه با خط هاي متفاوت نظير خط كوفي و همچنين مرتب شده با تزئينات اسلامي همچون تذهيب و مزين به جدول كشيهاي طلا، در ميان اين نسخ قرآن هايي به خط كاتبان و مزين به تذهيب نقاشان ايراني جلوه گري ميكند. نسخ خطي مربوط به نجوم رياضي و پزشكي نيز در اين گالري به چشم ميخورند .

 

 گالري سوم آثار اسلامي كشور هند را معرفي مي كند.كه به آثار دوره مغول كه  اوج هنر هند است اختصاص دارد ، سراميك و فلز كه بخش بزرگ آن را زره و سلاح تشكيل ميدهد .

 

 گالري چهارم نيز به هنر اسلامي چين اختصاص دارد. با نشان دادن آثار سراميك با رنگها و تكنيكهاي مختلف لعاب كه استادان مسلمان چيني سرآمد آن بوده اند همچنين آثار ارزشمندي  از خوشنويسان مسلمان چيني كه قسمتي از هويت  و فرهنگ يك ملت را بيان ميكند.

 

 گالري پنجم معرفي هنر دوره اسلامي كشور مالزي كه از مهمترين كشورهاي اسلامي جنوب شرقي آسيا كه داراي آثار ارزشمندي از هنرهاي اسلامي است ، آثاري در زمينه منسوجات ،آثار چوبي و فلزي و ....

 

 گالري ششم به گالري جواهرات شهرت دارد كه به معرفي جواهرات اسلامي مي پردازد. اين جواهرات به دو قسمت عمده ي قومي و انحصاري است . ريشه ي پيدايش جواهرات  قومي را در بين آداب و رسوم قبايل پيدا كرد. جواهرات ايراني بخش اعظمي از اين گالري را تشكيل داده اند. جواهرات ويژه اي مانند الماس ياقوت و زمرد كه متفاوت از همتايان اروپايي خود طراحي شده اند و بيانگر هنر والاي اسلامي است.

 

 گالري هفتم مربوط به بخش منسوجات مي باشد. كاربرد پارچه اول براي دوختن لباس جهت پوشاندن بدن و حفظ آن از سرما و گرماست اما در ميان منسوجات باقي مانده از دوره ي اسلامي در جاهاي مختلف دنيا طرح هايي كه صرفا كاربرد تزئيني دارند نيز يافت ميشود. در اين گالري منسوجاتي از پنبه ابريشم و كتان با سبك هاي متفاوت نمايان داده شده است. منسوجات ايراني با الگوهايي از بته جقه در اين گالري خود نمايي مي كنند كه در ميان آنها منسوجات مربوط به زمان صفويه با نقش هاي پيچيده اسلامي مي درخشند .

 

 اسلحه و زره اشيايي در گالري هشتم موجود مي باشند . بخش معنوي جهاد در اسلام يكي از علت هاي پيدايش اين آثار هنري در قالب جنگ افزار حساب مي شود. در اين گالري دو دسته ي اسلحه هاي گرم و سرد وجود دارد. سلاح هايي مثل شمشير هاي فولادي خنجر و سپر هايي با نقوش و تزئينات خيره كننده كه توريستها و مسافران تور مالزي را جذب مي كند.

 

 گالري سكه نيز از قسمت هاي فوق العاده و ديدني موزه هنرهاي اسلامي شهر كوالالامپور به شمار مي رود از اين رو كه سكه نماد بخش عظيمي از تاريخ و هويت يك ملت است . سكه ها در حكومت هاي اسلامي اغلب با نقاشي هاي خوشنويسي و كتيبه هاي مذهبي ساخته شده اند. مهرهايي از جنس فلز عقيق و يشم نيز در اين گالري موجود است.

 

 گالري دهم اشياء فلزي دوره ي اسلامي مي باشد. اغلب آثار بخش آثار فلزي موزه هنر اسلامي مالزي از فلزات محكم ساخته شده و به ظرافت آنها اهميت زيادي داده شده كه از توانايي صنعتگران و هنرمندان مسلمان دوره هاي مختلف است. ايران بهترين آثار فلزي در دوره ي اسلامي را داراست. در ميان آثار موزه چراغ پايه بلندي متعلق به قرن هفتم هجري خراسان جزو آثار ارزنده ي فلزي دوران اسلامي محسوب ميشود .

 

 گالري يازدهم و دوازدهم مربوط به آثار سفال و سراميك و چوب دوره ي اسلامي است. كاسه هاي سفالين كاشان با نقوش و خطوط زيبا در ميان آثار موزه به چشم مي خورند. همچنين در بخش معرفي آثار چوبي آثاري از جنس عاج و صدف نيز به چشم ميخورند و آثاري از دوره ي صفويه و قاجار كه به عنوان آئينه و جعبه استفاده مي شدند با نقاشي هاي مينياتوري لاك الكلي به طرز چشمگيري هنر ايران در دوره ي اسلامي را نشان مي دهند. در ميان آثار چوبي منبر خاتم كاري شده مسجد جامع اصفهان يكي از شاهكارهاي هنر چوبي اسلامي محسوب ميشود .

 

 علاوه بر دوازده گالري معرفي آثار اسلامي موزه داري يك كتابخانه كه شامل كتابهاي نفيسي در مورد هنر اسلامي است و يك فروشگاه آثار هنري و يك سالن غذاخوري نيز ميباشد كه به سبك عربي چيدمان شده است. علاوه بر آن دو گالري ديگر در موزه وجود دارد كه به معرفي آثار مختلف اسلامي در طول سال مي پردازد.

IslamicArt-Museum

:
برچسب‌ها:

نويسنده :asemaneabi
تاريخ: 1397/4/25  ساعت: ۱۰

معبد هندوي ماهاماريمان از قديمي ترين معبدهاي موجود در شهر كوالالامپور است  كه در نزديكي محله چيني ها در خيابان Tun HS Lee واقع شده است. اين معبد از زماني كه احداث شد عبادتگاه مهمي براي مهاجران هندي بود و حالا بخشي از ميراث فرهنگي و تاريخي ارزشمند كشور مالزي محسوب مي شود. در ادامه همراه آژانس مسافرتي آرزوي آسمان آبي باشيد تا بيشتر با آن آشنا شويم .

SriMahaMariamman-KualaLumpur

معبد سِري ماهاماريامان، بيشتر از يك قرن قدمت دارد و از تاريخي و نيز غني ترين معبدهاي موجود در شهر كوالالامپور، پايتخت مالزي مي باشد و همچنين از مكان هاي گردشگري اين شهر است كه بازديدكنندگان زيادي دارد. يكي از نكات قابل توجه اين معبد اين است كه ساختمان آن شبيه بدن انسان مي باشد كه سر آن به سمت غرب و پاي آن به طرف شرق است . اين بنا داراي ۷۵ فوت ارتفاع  مي باشد كه در پنج طبقه ساخته شده است. هر كدام ازطبقات دروازه‌اي دارد كه با بدنه ي ۲۲۸ الهه‌ي هندوي بنا شده است و  به سبك جنوب هند، طراحي شده است .

SriMahaMariamman-Kuala-Malaysia

الهه‌ي اصلي معبد سري ماهاماريامان درون آن نصب شده است ، نمازخانه‌ي اين معبد، با نقش ها و ديوارنگاره‌هايي طراحي شده است كه توجه گردشگران و مسافران تور مالزي را جلب مي كند. بر روي سه محراب معبد ، گنبدي پرنقش و نگار وجود دارد ، همچنين چهار محراب كوچكتر كه به لرد گانيشا و برادرش لرد موروگا تعلق دارد، اطراف سالن اصلي نمازخانه قرار گرفته اند. ارابه‌ي نقره‌اي بزرگي از ويژگي هاي اصلي جشن تايپوسام هندوها است كه با نزديك شدن ارابه جشن تايپوسام از معبد بيرون آورده مي‌شود. اين امكان براي علاقه مندان وجود دارد كه در همان روز به معبد رفته و اين مراسم را تماشا كنند.

 

پيش از مراسمي طولاني دعا خوانده مي‌شود و بعد مومنان بار بندهايي بزرگ  كه به آن كاوادي مي گويند با سيخ به بدن خود متصل مي كنند و محراب‌هاي قابل حمل را با نيزه‌هايي كه پوست شان را سوراخ كرده با خود حمل مي كنند .  جشن مهم ديگري كه سري ماهاماريامان ميزبان آن است، ديپاوالي ، يا جشن روشنايي مي باشد. معبد سري ماهاماريامان، معماري ظريف و متفاوتي دارد .

:
برچسب‌ها:

نويسنده :asemaneabi
تاريخ: 1397/4/25  ساعت: ۰۵

وقتي به كشور مالزي سفر مي كنيد و در زمان گرسنگي تصميم مي گيريد چيزي بخوريد براي انتخاب نوع غذا دچار ترديد مي شويد. در شهر كوالالامپور فودكورت‌هاي فراواني با تنوع غذاهاي بي نظير وجود دارد كه مي توانند افراد را جذب خود كنند و جالب است بدانيد كه فودكورت هاي مالزي بهترين محلي است كه مي توانيد طعم واقعي غذا را بچشيد و از خوردن آن لذت ببريد. در ادامه آژانس هواپيمايي را دنبال كنيد تا يكي از بهترين فودكورت هاي موجود در پايتخت كشور مالزي يعني كوالالامپور آشنا شويد.
فودكورت هاي زيادي در كوالالامپور وجود دارد كه يكي از آنها در مركز خريد پاويليون قرار دارد و به همين نام هم معروف است. فودكورت پاويليون مجموعه‌اي از برترين فروشندگان دوره‌گرد مواد غذايي و رستوران‌ها را در يك مكان زير يك سقف گرد هم جمع كرده است و در آن مي‌توان انواع مختلف غذاها را با قيمت‌هايي خيلي ارزان تهيه كرد. در اين مجموعه به تعداد زيادي از غذاهاي متنوع تهيه شده از برنج از تمام نقاط جهان، نودل‌ها، دسرها، غذاهاي دريايي و ... مواجه خواهيد شد و اين تصميم را دارد كه بهترين غذاي آسيا را در اختيار مردم بگذارد ، پس اگر در زماني تصميم گرفتيد به تور ارزان مالزي برويد به اين مكان توريستي حتما سري بزنيد و توصيه مي شود كه با شكم خالي وارد آن شويد چون غذاهاي زيادي براي امتحان كردن وجود دارد.
PavilionFoodCourt
فودكورت پاويليون از ساعت 10 صبح شروع به فعاليت مي كند و تا ساعت 10 شب براي بازديدكنندگان باز است . اين مجموعه واقع در خيابان 118 بوكيت بينتانگ شهر كوالالامپور مي باشد.

:
برچسب‌ها:

نويسنده :asemaneabi
تاريخ: 1397/1/29  ساعت: ۰۷

كوالالامپور به عنوان پايتخت مالزي با داشتن چشم نوازترين طبيعت رويايي  هرساله ميزبان عده متعددي توريست از سرتاسر دنيا مي باشد . تور كوالالامپور تابستان 97  با توجه به امكانات رفاهي، قيمت مناسب، در كنار سواحلي زيبا و چشم نواز ، انتخاب اول توريستان براي مسافرت به مالزي به شمار مي آيد . به قدري تنوع فرهنگي در كشور مالزي زياد است كه برخي از توريستان آن را ( آسياي راستين) نام گزاري كرده اند .چرا كه اديان مختلف ، اعم از هندو، مالزيايي، بودا و ...  در كنار هم زندگي مي كنند. برخي مالزي را با سواحل مرجاني و جنگل هاي استوايي آن ياد مي كنند، اگر قصد رفتن به مسافرت در جايي خوش آب و هوا را داريد، و خواهان تجربه آرامش و لذت بردن از سفر هستيد، قطعا جاذبه هاي گردشگري مالزي به همراه سواحل مرجاني آن شما را راضي خواهد كرد. تلفيق زندگي مدرن و سنتي در كنار هم در كشور مالزي، يكي ديگر از لذت هايي است كه مي توانيد با تور مالزي  و بازديد از شهرهاي مختلف آن تجربه نماييد . بازديد از برج هاي سر به فلك كشيده، بازارهاي مدرن امروزي در كنار بازارهاي سنتي، بناها و معبد هاي قديمي و سنتي در شهرهاي  مختلف آن محيا شده است، تا هر بازديد كننده اي اعم از علاقه مندان به سبك مدرن  و سنتي حق انتخاب داشته باشند. برج هاي دو قلو پتروناس يكي از برج هاي سر به فلك كشيده شهر كوالا لامپور است، معماري اين برج به قدري زيبا و فريبنده است كه قطعا نظر هر بازديد كننده را به خود جلب خواهد كرد، پس درحين سفر به كوالا لامپور بازديد از اين برج را فراموش نكنيد .

:
برچسب‌ها:

[ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان

ابزارک هاي وبلاگ