woolash reviews
تشک طبی
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
آزانس مسافرتي آسمان آبي
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :r.s
تاريخ: ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۴۷:۲۹

كليساي بوم ژيزوس گوا (Basilica of Bom Jesus goa) كه به كليساي زاوير مقدس نيز شهرت دارد. جسد موميايي زاوير مقدس، اولين مبلغ مسيحيت در اين كليساي قرار دارد. سنگ بناي اين كليساي در  از سال ۱۵۹۴ ميلادي آغاز شده و در سال  ۱۶۰۵به اتمام رسيد.پيكر موميايي شده زاوير مقدس مُبلغ اسپانيايي در  يك تابوت شيشه اي و روي يك طاق بلند قرار دارد.

فرانسيس زاوير مقدس در سال ۱۵۴۲ وارد گوا شد و به مدت ۱۰ سال در اين شهر زندگي كرد و طي اين ۱۰ سال به كشورهاي ديگر مانند ژاپن، مالزي، اندونزي و سري لانكا نيز سفر كرد. او در راه رسيدن به چين، بيمار شد و در دسامبر ۱۵۵۲ در يك جزيره از دنيا رفت. فرانسيس قبل از مرگش وصيت كرده بود در هر كجاي دنيا كه فوت كرد، پيكرش را در گوا به خاك بسپارند.  بعد از گذشت چهار ماه از مرگ او،تابوت او را گوشودند و با جسد دست نخورده وي مواجه شدند.

 نكته جالب در مورد اين موميايي اين است كه بر اساس اعتقاد مردم محلي گوا، جسد فرانسيس موميايي نشده و به شكل طبيعي خود از پوسيدگي حفظ شده است. هر 10 سال يكبار نيز قبر وي را مي گشايند تا توريستها، جسد موميايي را از نزديك ببينند. اين كليسا با معماري خارق العاده اش از جاذبه هاي گردشگري گوا به شمار ميرود.

جهت اطلاع از قيمت تور گوا پاييز 97 مي توانيد با همكاران ما در آژانس مسافرتي آسمان آبي ارتباط برقرار نماييد.

نويسنده :r.s
تاريخ: ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۳۶:۵۱

در منطقه كو سامويي كشور تايلند در قسمت شمال شرقي آن يك جزيره ي كوچك صخره اي موجود مي باشد كه در آن يك معبد بوداي عظيم واقع شده است كه در بين  اهالي اين منطقه به نام معبد Wat Phra Yai شناخته شده است. همراه با آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد تا با اين معبد بيشتر آشنا شويد.

درون معبد Wat Phra Yai مجسمه اي بودايي موجود است  كه سال 1972 ميلادي ساخته شده كه طول آن به 12 متر مي رسد و امروزه به يكي از جاذبه هاي گردشگري سامويي  و كشور تايلند تبديل شده كه محبوبيت بالايي هم نزد مردم دارد. از نظر موقعيت جغرافيايي معبد Wat Phra Yai در جزيره اي به اسم Koh Faan كه با يك جاده به جزيره اصلي ساموئي متصل مي شود و حدوداً در 7ونيم  كيلومتري ساحل چاونگ قرار دارد . از مسافت دور حتي شعاع چند كيلومتري معبد هم مي توانيد بوداي بزرگ را مشاهده كنيد و از نخستين مجسمه هايي است  كه مسافران تور ساموئي  درون هواپيما از بالا مشاهده مي كنند.

مجسمه بوداي بزرگ ساموئي به حالت نشسته ساخته شده است كه بيانگر روشنفكري  و مقاومت، حفظ آرامش و استقامت در برابر وسوه ها و گناه مي باشد، طوري كه كف دست چپ به بالا روي پا و دست راست به طرف پايين روي زانو است كه انگشتان هم به طرف زمين است ،  به اين حالت نشستن Mara مي گويند. در اطراف پايه اين مجسمه ، فضايي است كه در آن دكه هاي فروش طلسم و كالاي مذهبي، پوشاك و سوغاتي هاي و غذاخوريهاي اين منطقه قرار دارند.

از جاذبه هاي ديدني اين معبد در ساموئي ، مراسم و آيين هاي مردم محلي آن است كه ، روزانه به مجسمه بودا ميوه و گل هديه مي دهند و عود روشن ميكنند و  براي گردشگران و مسافران تور تايلند مشاهده فرهنگ و آيين هاي مذهبي بسيار جالب است. در اين معبد بازديد كنندگان مي توانند از روي سكوي بودا ، منظره زيباي ساحل و دريا نيز مشاهده كنند و همچنين در تاريكي شب مجسمه را با نور چراغهاي طلايي روشن ميكنند كه تصويري تماشايي و زيبا ايجاد ميكند. 

نويسنده :r.s
تاريخ: ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۲۰:۱۶

تايلند كشوري است كه در طول سال ميزبان گردشگران بسياري از نقاط مختلف جهان مي باشد و داراي جاذبه هاي گردشگري خاص خود است از همين رو گردشگران در ليست  سفرهايي كه رفته اند ، بدون شك اسم تايلند را مي توانيد ببنيد. جزيره هاي زيادي در تايلند وجود دارد كه از زيباترين آن ها مي توان سامويي را نام برد كه انتخاب بسياري ازتوريستها و مسافران تور لحظه آخري تايلند مي باشد. در ادامه همراه آرزوي آسمان آبي باشيد تا با يكي از ديدني هاي سامويي آشنا شويم.

افرادي كه به تور تايلند سفر مي كنند مي توانند در ساموئي از تفريحات و جاذبه هايي كه دارد نهايت استفاده  را ببرند و لحظاتي شادي را تجربه كنند. يكي از جاذبه هاي گردشگري سامويي صخره هاي پدربزرگ و مادربزرگ ساموئي  است كه بسيار زيباست و از مكان هاي پر بازديد بشمار مي آيد و در سال توريستهاي زيادي را به سمت خود مي كشاند. اين صخره ها در قسمت شرقي ساموئي و ساحل لاماي واقع شده است.

داستان هاي زيادي درباره ي صخره هاي پدربزرگ و مادربزرگ سامويي وجو دارد، نقل شده كه  مردي با همسر و پسرش زندگي ميكرد كه تصميم ميگيرد براي فرزندش زن بگيرد و مجبور مي شوند به شهري ديگري بروند كه در حين سفر با طوفاني شدن دريا در بين امواج هاي گير افتاده و غرق مي شوند ، طبق عقايد بوميان ساكن در سامويي ، پدربزرگ و مادربزرگ پس از فوتشان به اين دو صخره تبديل مي شوند.  صخره هاي پدربزرگ و مادربزرگ  داراي يك آرامش عجيبي است كه مسافران تور سامويي با رفتن به اين مكان لذت كافي ميبرند و لحظاتي به يادماندني برايشان رقم مي خورد.

نويسنده :r.s
تاريخ: ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۲:۰۹:۴۵

باغ بوداي مخفي سامويي، در بالاي تپه‌هايي در مناطق داخلي سامويي پنهان شده و مناظري جادويي را پيش چشم مسافران تور تايلند پاييز 97 قرار مي دهد. در اين باغ مجموعه‌اي غير عادي از مجسمه‌ها در ميان جنگلي انبوه و سرسبز جاي گرفته‌اند و اين باغ‌ها توسط يك باغدار پير اهل سامويي خلق شده‌اند. Nim Thongsuk در سال 1976 شروع به قرار دادن چندين مجسمه و معبد در اطراف زمين خانوادگي خود كرد. مجسمه‌هاي موجود در باغ، شامل مجسمه‌ حيوانات، خدايان و انسان‌ها در حالت‌هاي مختلف مي باشد. باغ بوداي مخفي در منطقه‌اي دور از ساحل در سامويي و در شمال غرب ساحل لاماي قرار گرفته است.

باغ بوداي مخفي ساموئي را همچنين با نام باغ بهشت يا باغ جادويي مي‌شناسند. سازنده باغ يعني Khun Nim در سال‌هايي كه روي باغ كار مي‌كرد، به عنوان يك باغدار خلاق در كاشت دوريان شناخته مي‌شد، كسي كه كمك كرده بود سامويي براي اين ميوه محبوب و مورد علاقه، مشهور شود. در زمان بازنشستگي او، درهاي باغ به روي عموم و همچنين مسافران تور سامويي باز بود. او تيمي را تشكيل داد تا باغ را توسعه دهند و مجسمه‌هاي بيشتري را بر اساس داستان‌هاي فولكلور بودايي بسازند و داخل غار قرار دهند. هر مجسمه‌اي كه در اين باغ مي‌بينيد داستاني براي بازگو كردن دارد. بسياري از تايلندي‌ها افسانه و داستان اساطيري پشت هر كدام از آثار خيره‌كننده اين باغ را مي‌دانند. باغ بوداي مخفي را همچنين با نام باغ بهشت يا باغ جادويي نيز مي‌شناسند.

مسيرهاي پر شيب و پله‌هاي بسياري در زمين‌هاي باغ وجود دارند، در نتيجه گشت و گذار در باغ براي آنهايي كه مشكلات و محدوديت‌هاي حركتي دارند چالش‌برانگيز خواهد بود. هزينه ورودي براي بازديد از اين باغ 80 بات تايلند مي باشد.

نويسنده :r.s
تاريخ: ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۵۳:۳۹

باغ پروانه ها، در گوشه جنوب شرقي جزيره ساموئي بر روي يك سراشيبي ملايم جنگلي با گلهاي عجيب و روشن واقع گرديده است كه بر فراز اين گلها صدها پروانه در حال پرواز هستند و منظره اي جادويي را پديد آورده اند. بازديد از اين باغ براي دوستداران پروانه بسيار مناسب و هيجان انگيز مي باشد. براي علاقه مندان نيز موزه حشرات و همچنين يك موزه زنبور عسل وجود دارد كه مي توانيد از آنها بازديد كنيد. در ادامه همراه با آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد.

 

باغ پروانه ساموئي شبيه به باغي بزرگ با فضاي باز است اما در واقع به وسيله توري بسته شده است كه به پروانه ها اين اجازه را مي دهد تا به صورت آزادانه پرواز كنند اما هرگز از فضاي تعيين شده خارج نشوند. كاركنان با گذاشتن غذاي مورد علاقه پروانه ها مانند موز و گلهاي قرمز باعث دوري آنها از توري ها مي شوند. در اين باغ مي توان ۵۲۰ گونه از پروانه هاي تايلند را مشاهده كرد و با مراحل مختلف زندگي آنها آشنا شد.

اين باغ هرروز از ساعت 8:30 تا 17:30 براي بازديد عموم باز مي باشد.

جهت اطلاع از قيمت تور تركيبي تايلند مي توانيد به سايت آژانس آسمان آبي مراجعه نماييد.

نويسنده :r.s
تاريخ: ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۲۸:۰۶

بتكده لايم سور پاگودا، يكي از جاذبه هاي كمتر شناخته شده جزيره سامويي است كه در ساحل جنوب غربي سامويي و در انتهاي ساحل سنگي بنگ كئو واقع شده است. اين بتكده ظاهر درخشان و طلايي دارد كه در زير نور خورشيد نمايي زيبا ايجاد مي كند. در واقع بتكده از طلا نيست اما از كاشي هاي زرد رنگ ساخته شده است كه از دوردست ها ظاهري طلايي به خود مي گيرد. بتكده لايم سور پاگودا ساموئي در ورودي خود داراي دو مجسمه غول پيكر و زيبا مي باشد كه اين مجسمه ها شمشيرهاي بزرگي در دست دارند.

در حدود فاصله يك صد متر از بتكده، يك ساختمان به نام سالن قايق خواهيد ديد كه اين ساختمان با ديوارهاي شيشه اي از يك قايق كوچك محافظت مي كند. درون اين قايق، موميايي راهباني است كه بت ها را ساخته اند و از آن قايق استفاده مي كردند. به رغم موقعيت جغرافيايي معبد كه در ساحل قرار گرفته است، لايم سور معبد فعالي براي عبادت است و مردم بودايي احترام خاصي براي آن قائل مي باشند، در نتيجه اگر مي خواهيد به بازديد از اين معبد زيبا برويد حتما لباس مناسب بپوشيد. زمان بازديد از اين معبد براي گردشگران تور تايلند بين ساعت 4:30 تا 5:30 عصر مي باشد.

موضوع:
برچسب‌ها: ساموئي،

نويسنده :r.s
تاريخ: ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۱۶:۰۶

كاخ بزرگ از ديدني هاي شهر بانكوك است كه وقتي به اين شهر سفر مي كنيد بايد از آن ديدن كرد وگرنه سفرتان كامل نمي شود.اين كاخ از جاذبه هاي گردشگري تايلند است كه بسيار معروف و جذاب است،ساخت  اين كاخ به سال 1782 ميلادي بر ميگردد  كه تا 150 سال محل اقامت پادشاهان و مقامات بوده است، اين كاخ مانند يك بانوي پير مي باشد و داراي طراحي و معماري زيبايي است كه در سال نظر بسياري از گردشگران تور ارزان بانكوك را به سوي خود جلب مي كند. در اين كاخ وزارت جنگ و اداره هاي وابسته تايلند واقع شده است. در اطلاعات بيشتر همراه آسمان آبي باشيد.
داخل مجموعه كاخ پادشاهي بانكوك ، ساختمان هاي مهمي مانند وات فرا كائو Wat Phra Kaew يا بوداي زمردين قرار دارد كه با اينكه كوچك هستند ولي از شكوه خاصي برخوردار هستند و مورد احترام هستند. اوايل هر سال در اين كاخ لباسهاي بودا عوض مي شود كه يكي از سنت هاي مهم است.
پادشاهان تايلند از قرن بيست به بعد ديگر در كاخ بزرگ زندگي نكردند اما اين كاخ ها  براي جشن ها و مراسم تشريفاتي مورد استفاده قرار گرفته شد. كاخ بزرگ بانكوك، بسيار شبيه به كاخ‌هاي شهر آيوتايا  Ayutthaya، پايتخت قبلي سيام دارد. حياط بيروني كاخ، به ادارات دولتي مثل امور كشوري، نظامي و خزانه‌داري داده شده بود كه پادشاه وقت، مستقيماً با آنها در ارتباط بود . حياط يا صحن مركزي نيز محل اقامت پادشاه بوده و در گذشته از تالار هاي آن براي انجام امور دولتي استفاده مي كردند. 
با اينكه هيچ يك از اعضاي خانواده هاي سلطنتي در حال حاضر حق سكونت در  بخش هاي مختلف اين كاخ را ندارند اما همچنان درهاي آن براي بازديد عموم بسته است. البته در سفر خود به اين مكان تاريخي بانكوك توجه داشته باشيد كه قانون پوشش مناسب، بصورت سختگيرانه‌اي در اين كاخ اعمال مي‌شود. كاخ بزرگ و معبد بوداي زمردين يكي از مكان هاي مقدس كشور تايلند محسوب مي شود؛ به خاطر همين موضوع بازديدكنندگان بايد پوشش مناسبي داشته باشند تا اجازه ورود به آن را پيدا كنند. مردان بايد شلوار بلند به همراه لباس آستين دار بپوشند لباس زنان نيز همانند مردان مي باشد و نبايد لباس هايي بپوشند كه شانه يا قسمتي از بدنشان پيدا باشد. اگر لباس شما براي ورود نامناسب باشد در نزديكي در ورودي به شما لباس‌هاي مناسبي خواهند داد كه به تن كنيد و خود را بپوشانيد.شما مي توانيد در طول تور بانكوك خود، همه روزه از ساعت 8:30 تا ساعت 15:30 از كاخ ديدن كنيد كه بليط آن براي بازديد از دو تالار Vimanmek و Abhisek حدوداً 500 بات مي باشد.

نويسنده :r.s
تاريخ: ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۰۷:۵۴

باغ رز يا Rose Garden كه معمولاً با اسم شهر بانكوك همراه است در واقع بيرون از پايتخت كشور تايلند و در استان ناخون پاتوم  در 50 كيلومتري شهر بانكوك قرار دارد كه براي رسيدن به باغ يك ساعت زمان مي برد .

باغ رز بانكوك يكي از جاذبه هاي توريستي كشور تايلند است كه در طول سال گردشگران و زيادي از اين باغ ديدن مي كنند همچنين مسافران تور مسافرتي بانكوك حتما براي يكبار هم كه شده به باغ رز بانكوك مي روند تا از نزديك شاهد اين همه زيبايي باشند. در باغ رز بانكوك علاوه بر وجود گل هاي رز متنوع ، يكي از مهم ترين جاذبه هاي گردشگري اين باغ اجرا هاي سنتي تايلندي مانند رقص تايلندي، بكس تايلندي، مبارزه با شمشير، و رقص فيل ها مي باشد. علاوه بر اين اجرا هاي سنتي شما مي توانيد از صنايع دستي، غذا هاي محلي، دوره هاي آموزشي گلف، و مركز اسپا  نيز لذت ببريد. اين باغ به خاطر برگذاري مراسم سنتي عروسي تايلندي نيز شهرت دارد و داراي يك هتل با 160 اتاق است كه گردشگرها مي توانند شب را آنجا بماند. تور باغ رز معمولاً همراه با بازديد از بازار شناور Damnoen Saduak است كه در نزديكي اين باغ قرار دارد.

نويسنده :r.s
تاريخ: ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۰۱:۰۱:۱۱

تايلند كشوري است در جنوب شرق آسيا كه داراي طبيعت زيبا و جاذبه هاي گردشگري بسياري است كه توجه خيلي از توريستها را به خود جلب كرده است ، مسافران تور تايلند مي توانند در شهرهاي مختلف اين كشور زيبا شاهده انواع طبيعت هاي خارق العاده و تفريحات مختلف باشند . يكي از ديدني هاي تايلند كه خيلي ها از آن بازديد مي كنند مزرعه تمساحي است كه در شهر بانكوك واقع شده است. در ادامه آژانس آرزوي آسمان آبي را دنبال كنيد تا بيشتر با مزرعه شويد.

مزرعه تمساح بانكوك در 28 كيلومتري جنوب شهر بانكوك در استان Samutprakarn واقع شده است و بزرگ ترين مزرعه ي تمساح جهان  با  بالاي 60 هزار تمساح مي باشد. هدف اصلي اين پارك پرورش كروكديل براي جلوگيري از انقراض آن ها مي باشد. علاوه بر اين ، اين مرزعه مركزي براي آموزش و تحقيق درباره ي حفاظت حيات وحش مي باشد.

گردشگران اين مزرعه مي توانند نمايش هاي مختلفي را تماشا كنند مانند كشتي تمساح و نمايش فيل ها ولي يكي از مهيج ترين نمايش ها قرار دادن سر كاركنان در دهان تمساح مي باشد كه يكي از پرهيجان ترين تفريحات در تايلند است و بسياري از گردشگران هنگام سفر به تور ارزان قيمت بانكوك از اين مزرعه ديدن مي كنند.

در اين مزرعه مي توانيد فيل و شتر سواري را تجربه كنيد و در درياچه قايق پدالي سوار شويد. علاوه بر اين مي توانيد از باغ وحش واقع در اين مزرعه نيز ديدن كنيد كه شامل حيوانات مخالفي از جمله ببر ، شير، شامپانزه ، پلنگ و ... مي باشد. مزرعه تمساح از ديدني هاي توريستي شهر بانكوك محسوب مي شود و بازديدكنندگان بسياري از اين مزرعه ديدن مي كنند.

نويسنده :r.s
تاريخ: ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت: ۱۲:۵۳:۵۰

بانكوك شهري است در كشور تايلند با جاذبه هاي گردشگري فراوان ، كه هر كدام از آنها در سال ميزبان توريستهايي از نقاط مختلف جهان هستند. جدا از اين همه ديدني و تفريحات مختلف كه وجود دارد منطقه اي در بانكوك وجود دارد كه از جاذبه هاي تاريخي تايلند حساب مي شود . براي آشنايي با اين مكان تاريخي آژانس آرزوي آسمان آبي را دنبال كنيد.

شهر آيوتايا  Ayutthaya كه ياد آور  معبد ها و جاذبه هاي تاريخي كشور تايلند است. اين شهر از سال 1351 تا سال 1767 كه توسط ارتش برمه (ميانمار) فتح شد. شهر تاريخي آيوتايا در گذشته پايتخت كشور تايلند بوده است كه آثار تاريخي اين شهر و فضاهاي ديدني آن زماني كه اين شهر فتح شد تخريب  و بعد هم به آتش كشيده شدند. در اين شهر تاريخي ، يك پارك در مركز شهر به اسم آيوتانا Ayutthaya وجود دارد كه از مقصد مهمي براي گردشگران شهر تاريخي است. 

پارك آيوتايا توسط سه رودخانه احاطه شده است و شامل بيش از 400 معبد مي باشد كه توسط امپراتوري Ayutthaya ساخته شده و بيشتر آن ها توسط مركز هنر هاي زيبايي تايلند بازسازي شده است، همچنين اين پارك از سال 1991 ميلادي در ليست ميراث جهاني يونسكو قرار گرفته است.

براي اطلاع از قيمت تور بانكوك مي توانيد با همكاران ما در آژانس آسمان آبي در ارتباط باشيد.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان

ابزارک هاي وبلاگ