نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز برقی تفال
خرید توتون پیپ
مرکز خرید پیپ در تهران
خرید بک لینک
قیمت تشک رویا
آزانس مسافرتي آسمان آبي
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :r.s
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۵۴:۵۹

در دنيا مكان هايي طبيعي بسياري وجود دارد كه خيلي از آنها براي بيشتر مردم ناشناخته شده هستند . بسياري از جاذبه هاي طبيعي در كنار بناهايي كه به دست انسان انجام شده است زيباترين جاذبه هاي توريستي را تشكيل ميدهند. در اين بخش آژانس آرزوي آسمان آبي قصد دارد تا به معرفي يكي از اين منطقه ها به نام ويلا اسكودرو بپردازد كه از جاذبه هاي توريستي فيليپين مي باشد. براي كسب اطلاعات بيشتر همراه ما باشيد.

ويلا اسكودرو ، يك رستوران آبشاري است در فيليپين كه در شهر سن پابلو واقع شده است كه بسيار مشهور است و در كنار آبشاري در كشور فيليپين واقع شده است . در اين رستوران غداها بر روي ميزهايي سرو مي شوند كه نزديك به آبهاي كريستالي است كه از آبشار به سمت پايين مي آيد. لازم به ذكر است ميزهايي كه در اين رستوران استفاده مي شود همگي از جنس بامبو مي باشد. غذا خوردن در اين رستوران يك تجربه عالي و زيبا را به شما مي دهد اين در حالي است كه آب پاك چشمه در زير پاهايتان است و افشانه هاي آب در فضا پخش هستند. بد نيست بدانيد كه آب اين آبشار معدني نيست و از سد لاباسين سرچشمه مي گيرد. اين مجموعه علاوه بر رستوران نيز از اقامتگاه و موزه، باغ گياه شناسي و قايق گردشگري برخوردار است.

رستوران-آبشار-ويلا-اسكودرو-فيليپين

نويسنده :r.s
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۴۶:۵۳

بوليوي كشوري است كه در گذشته مستعمره اسپانيا بوده است  كه نام آن كاركاس يا "بالا دست پرو"بوده است . اين كشور داراي معدن هاي نقره زيادي است كه موجب شد امپراطوري اسپانيا ثروت زيادي به دست آورد. در اين كشور مكان هاي طبيعي ديدني زيادي وجود دارد كه يكي از معروف ترين آنها درياچه نمك است . در ادامه همراه با آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد تا با اين جاذبه ي زيبا بيشتر آشنا شويد.

منطقه اي در كشور بوليوي وجود دارد كه در ايام مخصوصي از سال يك بوجود آورنده ي يك منظره خارق العاده مي شود. در اين منطقه مرز ميان آسمان و زمين ديگر وجود ندارد كه سبب شده نظر گردشگران فراواني را به سمت خود جلب كند. درياچه نمك بوليوي در منطقه اي وسيعي قرار گرفته كه با بارش كم باران تبديل به بزرگنرين آيينه طبيعي در دنيا مي شود.

 

بزرگترين آينه جهان كجاست ؟

درياچه نمك كه در قسمت جنوب غربي بوليوي قرار دارد نزديك به كوه آند مي باشد . اين منطقه در زبان محلي اهالي آن به سالار دو ييوني مشهور است. اين رويداد به خاطر تغيير و تحولات طبيعي درياچه‌اي است كه طي هزاران سال رخ داده است. سطح اين كوير برعكس همه  كويرها كه با شن پوشيده شده از نمك سفيد تشكيل شده  و سطحي صاف و هموار دارد و فقط چندي تپه مرتفع در آن قرار دارد كه در زمان تشكيل درياچه مثل يك از آب بيرون نمايان هستند و يك تصوير زيبا و رويايي را ايجاد مي كند.  اين منطقه در فصل گرم تابستان تبديل به يك كوير خشك و نمكي مي شود كه منبع عظيم ليتيوم و نمك مي باشد. در حقيقت نزديك به 70 درصد ليتيوم جهان از اين منطقه به دست مي آيد. 

 

بزرگترين آينه جهان كجاست ؟

زماني كه در اين كوير باران مي بارد ، سطح صاف آن به آيينه‌اي شگفت انگيز تبديل مي شود كه به اندازه اي وسيع و صيقلي است سبب شده كشورهاي گوناگون از اين درياچه براي تنظيم ماهواره استفاده كنند. سطوح نمكي يك روش عالي  براي تنظيم فاصله‌ي تجهيزات ماهواره‌اي مي باشد، زيرا بسيار وسيع و صيقلي هستند و قدرت بازتابندگي آنها شبيه سطحهاي يخ ها مي باشد.

كوير نمكي بوليوي داراي وسعتي به اندازه ۱۰۵۸۲ هزار كيلومتر است كه بزرگترين سطح نمكي دنيا مي باشد. طبق آمار به دست آمده حدود ۱۰ ميليون تن نمك در اين نمكزار بوده است . بازتاب آسمان در اين درياچه يك پديده عجيب است و اما چيزي كه همه از آۀن تعجب مي كنند محل سكونت فلامينگوهاي صورتي مهاجر در آن است.

بزرگترين آينه جهان كجاست ؟

نويسنده :r.s
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۳۶:۱۴

هنگامي كه مي خواهيد به جايي سفر كنيد  بايد كم و بيش نسبت به مقصدي كه مي خواهيد برويد اطلاعاتي هر چند جزئي داشته باشيد كه مي تواند شامل زبان گفتاري مقصد مورد نظر و فرهنگ ، شماره هاي ضروري ، هزينه هاي سفر و .... باشد. گاهي اوقات همين موارد مي تواند آنقدر مهم باشد كه تصميم شما براي سفر به يك نقطه را عوض كنيد. در اين مطلب آژانس آرزوي آسمان آبي قصد دارد به يكي از اين موارد در تور كوالالامپور اشاره كند كه در بين مسافران ايراني نيز بسيار پرطرفدار مي باشد ، پس همراه ما باشيد. 

وضعيت آب آشاميدني در كوالالامپور

شهر كوالالامپور يكي از شهرهاي محبوب در بين گردشگران مي باشد كه داراي جاذبه هاي توريستي فراواني است و در سال ميزبان بسياري توريست از نقاط مختلف دنيا مي باشد. حال بايد در نظر داشت كه اين شهر از نظر ايمني و بهداشت در چه وضعيتي مي باشد، به عنوان بايد هنگامي كه تور كوالالامپور را براي سفر انتخاب مي كنيد در نظر بگيريد كه آب شهري آن داراي چه ويژگي هايي است و چه مواردي را بايد رعايت كنيد. تا زماني كه در شهر كوالالامپور اقامت داريد هرگز از آب شير براي نوشيدن استفاده نكنيد تا وقتي كه به طور كامل از سلامت آن آسوده خاطر شويد. لازم به ذكر است كه آب شهري كوالالامپور به شكل مدرن و با بكارگيري از گياهان تصويه مي شود.  همچنين هر زمان كه خواستيد از آب معدني استفاده كنيد توجه داشته باشيد كه درب شيشه بسته باشد و قبلا استفاده نشده باشيد. 

وضعيت آب آشاميدني در كوالالامپور

بايد توجه باشيد در شهر كوالالامپور در مكان هايي كه تميز نيستند به هيچ وجه از يخ آنها مصرف نكنيد و همچنين از نوشيدن آبميوه هايي كه تازه نيستند و يا احساس مي كنيد به آنها آب اضافه شده است خودداري كنيد. براي تصويه آب پيشنهاد مي شود كه آب را بجوشانيد و مطمئن از سلامت آن شويد. يكي ديگر از راه هاي ضدعفوني كردن آب ، استفاده از يد است كه براي زنان حامله و يا كساني كه به تيروئيد مبتلا هستند توصيه نمي شود. 

 

وضعيت آب آشاميدني در كوالالامپور

نويسنده :r.s
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۲۹:۵۳

قبل از اينكه تور مالزي را براي سفر انتخاب كنيد توصيه مي شود اطلاعاتي درباره مسافرت به اين كشور را بدانيد . در اين مطلب آژانس آرزوي آسمان آبي قصد دارد تا برخي از كارهاي پيش از سفر به مالزي شما را آشنا كند. 

هنگامي كه براي سفر تور كوالالامپور را خريداري مي كنيد و آماده سفر مي شويد حتما بيمه مسافرتي را بگيريد. پيشنهاد مي شود كه داروها را بسته بندي كنيد و در جعبه هاي خود قرار دهيد و يا اگر از داروهاي خاصي استفاده مي كنيد حتماً گواهي مصرف دارو با مهر و امضاء و تاريخ  دكتر خود را به همراه داشته باشيد و همچنين اگر ناراحتي قلبي داريد نوار قلب كه به تازگي گرفته ايد را نيز با خود داشته باشيد. 

بد نيست بدانيد شماره هاي اورژانس در كشور مالزي 112 يا 999  مي باشد پس هر موقع كه احتياج به دريافت مراقبت هاي فوري و پزشكي داريد فقط يكي از اين شماره ها را بگيريد .

يكي ديگر از اطلاعاتي كه پيشنهاد مي شود بدانيد وضعيت مراكز درماني در شهر كوالالامپور مي باشد. بيمارستان و مركز هاي درماني زيادي در شهر كوالالامپور وجود دارد كه در همه آنها استانداردهاي جهاني سلامت رعايت مي شود. مسافران تور مالزي مي توانند از داروخانه هاي كوالالامپور، داروهاي بدون نسخه و نسخه دار مورد نياز خود را تهيه كنيد. 

آشنايي با مراكز درماني در كوالالامپور

در شهر كوالالامپور افراد مي توانند مراكز درماني و دندان پزشكي را در مركز خريد هاي بزرگ و معروف به راحتي پيدا كنند و تقريباً قيمت يك مشاوره خصوصي آن ۵۰ رينگيت مالزي مي باشد.  در قسمت شمالي شهر كوالالامپور بيمارستان عمومي و مركزي واقع شده است. مراكز درماني فراواني در اين شهر وجود دارد كه به عنوان مثال مي توان به مركز خدماتي برج دوقلوي ، فروشگاه دارويي كين فت ، بيمارستان تونگ شين ، كلينيك مدي‌كر اشاره كرد. 

آشنايي با مراكز درماني در كوالالامپور

 توجه داشته باشيد كه در مالزي ويروس زيكا شيوع دارد كه بيماري هاي عفوني از اين ويروس براي زنان باردار خطرناك است تا حدي كه مي تواند بر روي كودك نيز اثر داشته باشد. البته لازم به ذكر است كه پيدا كردن و تهيه وسايل و موارد بهداشتي براي خانم هاي باردار در كوالالامپور راحت مي باشد. شدت گرما و رطوبت و آنتي بيوتيك به صورت همزمان باعث  ايجاد عفونت و قارچ بدن مي شود بايد حواستان باشد از كرم هاي ضدقارچ و يا قرص هاي كلوتريمازول (Clotrimazole) استفاده نماييد . 

آشنايي با مراكز درماني در كوالالامپور


 

نويسنده :r.s
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۲۳:۱۰

كشتي تايتانيك براي همه شناخته شده است و امروزه در سال 2019 ميلادي پس از گذشت صد سال از حادثه غرق شده آن در ميان اقيانوس اطلس ، اين امكان براي افراد علاقه مند وجود دارد كه اين كشتي افسانه اي را از نزديك تماشا كنند ، براي كسب اطلاعات بيشتر همراه با آژانس آرزوي آسمان آبي باشبد.

براي بازديد از تايتانيك ، دو تور مجهز و لوكس به نام هاي Blue Marble Private و The Bluefish  آماده برگزاري اسن تور شده اند. تور  Blue Marble Private در راستاي همكاري با دستگاه كاوشگر اقيانوس تصميم گرفتند تا اواخر سال بوسيله اين دستگاه به اكتشاف كشتي تايتانيك در اعماق اقيانوس بپردازند ولي بنا بر دلايلي دست نگه داشتند زيرا اين دستگاه هنگامي كه كاوشگرآماده امتحان شدن براي اين سفر دريايي بود به دليل ضربه اي كه خاطر رعد و برق به آب دريا زده شد  باعث شد به بيشتر از هفتاد درصد از الكترونيك اين دستگاه آسيب زده شود.

بعد از آن حادثه ،  كاوشگران در يك ماموريت تحقيقاتي 11 روزه،  با بهره گيري از سونار كه يك دستگاه كاشف زير درياييمي باشد  به بررسي داده و اطلاعات كشف شده پرداختند. شركت Blue Marble Private از اجراي اين تورها در سال جاري خبر داد.  اين تور 13 روز به طول مي انجامد كه شش 6 روز غواصي در اعماق اقيانوس و تماشا كردن كشتي تايتانيك كامل مي شود.

رزرو تورهايي بازديد از كشتي تايتانيك خيلي زود به پايان مي رسد . بر طبق بيانيه هاي يك اقيانوس نگار، ميكروبهاي موجود در  كشتي مي تواند بدنه و فلز كشتي را از بين  ببرند، به گونه اي كه در 20 سال آينده هيچ گونه اثري از تايتانيك نخواهد ماند. اگر تايتانيك به شكل كامل نابود شود ، يك شركت چيني قصد دارد بر روي تكه تكه هاي از كشتي تايتانيك كار و تحقيق كنند تا لحظه وحشتناك برخورد تايتانيك با كوه يخ را باز سازي كند.

 كشتي-تايتانيك

نويسنده :r.s
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۷:۵۸

تركيه كشوري است كه از نظر فرهنگ و آداب و رسوم و مذهب به كشورمان شباهت زيادي دارد ولي برخي سنت هايي هم دارد كه شايد حتي شبيه آن را در هيچ كجاي دنيا مشاهده نكنيد. در كشور تركيه كشتي از ورزش هاي سنتي مي باشد و پرطرفدار است. امروزآژانس آرزوي آسمان آبي قصد دارد تا به معرفي يكي از مسابقات ورزشي سنتي تركيه به نام كشتي روغني بپردازد ، در ادامه همراه ما باشيد.

كشتي روغني ، ورزش سنتي در كشور تركيه است كه به زمان تمدن باستاني در بين النهرين مي رسد . اين كشتي از سال 1362 ميلادي در شهر ادرئه (Edirne) برگزار مي شود كه به كشتي روغني يا  ياغلي گوارش(Yag Gires)  معروف است. در اين مسابقات ، كشتي گيران شلواري از جنس پوست گاوميش تنشان مي كند و بدنشان را با روغن زيتون چرب مي كنند سپس شروع به كشتي گرفتن مي كنند. زمان كشتي مي تواند تا 40 دقيقه طول بكشد و يكي از ورزش هاي عجيب مي باشد. يكي از قهرمانان معروف اين ورزش به نام شعبان يولماز مي باشد كه سه سال پشت سرهم برنده كمربند طلايي شد. يك نوع كشتي ديگر كاراكاك (Karakucak) نام دارد كه از ورش هاي سنتي تركيه نيز مي باشد كشتي گران در اين ورزش هم شلواري گشادي از جنس كرباس مي پوشند ولي چرب كردن بدنشان با روغن مجاز نمي باشد.

از معروفترين مسابقات ساليانه ورزش كشتي در سال هاي 1957، 1974، 1990 و 2011 در كشور تركيه برگزار شده است و تيم اين كشور در كشتي آزاد مردان در سالهاي 1944، 1951، 1954، 1957 و 1966 قهرمان شده اند  و همچنين در رشته كشتي فرنگي موفق به قهرماني در سالهاي 2006 و 2009  شدند.

كشتي-روغن-تركيه

نويسنده :r.s
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۵۸:۲۸

Pulkovo Airport

فرودگاه پالكوو  در طي يكسال در سال 1932 ميلادي ساخته و افتتاح شد. اين فرودگاه تا قبل از سال 2010 ميلادي بيشتر در زمينه پروازهاي محلي فعاليت داشت كه از آن به بعد پروازهاي بين المللي نيز به اين فرودگاه اضافه شده و منجر به اضافه شدن پايانه اي جديد به ناوگان آن شد. فرودگاه پالكوو  در قسمت شمال غربي روسيه قرار دارد و در 23 كيلومتري از مركز شهر در جنوب ميدان پالاس واقع شده است . براي آشنايي بيشتر با اين فرودگاه همراه با آژانس آرزوي آسمان آبي باشيد.

فرودگاه پالكوو  با كد ياتا LED و كد ايكائو  ULLI شناخته مي شود و در حال حاضر يكي از پرترددترين فرودگاه هاي روسيه بعد از فرودگاه هاي مسكو با سيزده ميليون مسافر در طي سال مي باشد كه مسافران تور سنت پترزبورگ مي توانند هنگام سفر به اين شهر از آن بازديد كنند.

فرودگاه-پالكوو-سنت-پترزبورگ-روسيه

 

نحوه ساختاري ترمينال هاي فرودگاه پالكوو  سنت پترزبورگ به چه شكلي مي باشد؟

در فرودگاه پالكوو  سنت پترزبورگ يك پايانه قرار دارد كه براي پروازهاي داخلي و خارجي مي باشد و جاي 2 پايانه قبلي را گرفته است. اين پايانه از سال 2013 ميلادي فعاليت كاري خود را شروه كرده است و ظرفبت 17 ميليون مسافر در طول يك سال را دارد. ساختمان آن در چهار طبقه ساخته شده است و از 88 پيشخوان پزيرش مسافر و 17 درب خروجي و همچنين از  110 جايگاه محل توقف هواپيما تشكيل شده است.

فرودگاه-پالكوو-سنت-پترزبورگ

 

حمل و نقل در فرودگاه فرودگاه پالكوو  سنت پترزبورگ چگونه است؟

براي استفاده از تاكسي هاي فرودگاه ابتدا مسافران بايد در طبقه اول ساختمان در بخش سالن پرواز ورودي رسيد تهيه كنند و بعد مبلغ مورد نظر را به راننده تاكسي پرداخت كنند. از طرفي اتوبوس هاي فرودگاه به منظور منتقل كردن مسافران وجود دارند كه در خط متفاوت اتوبوس 39x، 39 و ميني ون شماره K39 در بين نزديكترين ايستگاه متروي مسكو به فرودگاه و برعكس قرار دارند. براي استفاده از قطار نيز نزديك ترين آن به فرودگاه تقريباً پانزده دقيقه پياده راه است و به راحتي مي توانيد به آن دسترسي پيدا كنيد.

فرودگاه-پالكوو-روسيه

نويسنده :r.s
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۳۵:۱۱

استانبول شهري است در تركيه با جاذبه هاي گردشگري فراوان و از شلوغ ترين شهرهاي اين كشور است كه در سال گردشگران فراواني را از نقاط مختلف جهان به سمت خود جذب مي كند.  استانبول همانند ديگر شهرهاي جهان در آن فستيوالهاي جذاب و مهيجي برگزار مي شود نشام دهنده فرهنگ و آداب مردم كشور تركيه مي باشد. اين فستيوالها در زمينه هاي هنري ، رقص ، موزيك ، غذا و ... مي باشد . امروز آژانس آرزوي آسمان آبي شما را با فستيوال قهوه آشنا ميكند ، پس همراه ما باشيد.

در كشور تركيه هر سال در ماه سپتامبر فستيوال قهوه  (Coffee Festival) برگزار مي شود و علاقه مندان و گردشگران زيادي را به امتحان كردن و نوشيدن يك فنجان قهوه به سمت خود مي كشاند. دومين جشنواره قهوه استانبول در ايستگاه حيدر پاشا برگزار شد و سومين مراسم در پارك Kucukciftlik در ميان طرفداران و توليدكنندگان قهوه برگزار شد. علاوه بر اين در غرفه هايي كه در اين فستيوال وجود دارد برندهاي شناخته شده قهوه ، دستگاه هاي توليد كننده قهوه و يا محصولاتي كه مي توان كنار قهوه استفاده  كرد و مي توانيد مشاهده كنيد. در كنار امتحان كردن قهوه هاي مختلفي كه در اين فستيوال  وجود دارد ، مي توانيد در طول سفر با تور لحظه آخري استانبول طرز درست كردن اين قهوه ها را از افراد مجرب نيز ياد بگيريد.

نويسنده :r.s
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۲۴:۰۵

Phuket FantaSea Show

فانتاسي شو پوكت Phuket FantaSea Show از ميراث غني، عجيب و غريب تايلند الهام گرفته است. فانتاسي FantaSea نه تنها ويترين جذاب و زيباي تايلند است بلكه مجموعه‌اي غني از سنت‌هاي قديمي تايلند به همراه آخرين تكنولوژي‌هاي روز و جلوه ‌هاي ويژه است.

نتيجه آن يك مجموعه خيره كننده در زميني به مساحت 56 هكتار است كه در آن فعاليت‌ها و سرگرمي‌هاي زيادي وجود دارد. دهكده كارناوال شادي به همراه بازي‌ها، صنايع دستي و چندين فروشگاه، رستوران با ظرفيت 4000 نفر به همراه بوفه شام با انواع غذاهاي تايلندي و بين المللي و يك سالن نمايش مهيج به سبك لاس وگاس جايي كه به لطف هنر و تكنولوژي جذابيت و زيبايي اسطوره‌هاي تايلند به مردم نشان داده مي‌شود، از جمله‌ فعاليت‌ها و سرگرمي‌هاي فانتاسي شو پوكت Phuket FantaSea Show مي‌باشد.

حتما يك شب خود را در فانتاسي شو پوكت Phuket FantaSea Show، يك پارك با تم كاملا فرهنگي، صرف كنيد و در يك محيط خانوادگي از تماشاي يك نمايش مهيج به همراه خوردن شامي لذيذ در يك رستوران خاص لذت ببريد. شما از ديدن جديدترين جلوه‌هاي ويژه، شعبده‌بازي هنرمندان و همچنين رقص فيل‌ها هيجان‌زده خواهيد شد. مي‌توانيد از سرويس رفت و برگشت به هتل و همچنين راهنماي محلي نيز استفاده كنيد.

برنامه شما براي نمايش فانتاسي FantaSea Show از زماني شروع مي‌شود كه براي همراهي با شما به هتل مي‌آيند و شما را به اين پارك فرهنگي 56 هكتاري مي‌برند كه هم مي‌توانيد از فروشگاه‌هاي آن خريد كنيد و هم از كارناوال شادي كه در مركز سرگرمي آن برگزار مي‌شود ديدن كنيد. هروقت كه زمانش فرا برسد راهنما شما را به محل نمايش فيل‌ها (برنده چندين جايزه) مي‌برد تا از ديدن اجراي آنها لذت ببريد. پس از آن شما مسحور نمايش ‘Fantasy of a Kingdom’ خواهيد شد كه درباره اسطوره‌هاي باستاني تايلند است و با بهترين تكنولوژي‌هاي روز و جلوه‌هاي ويژه اجرا مي‌شود. درطول اجرا اطلاعات خوبي در مورد 999 فيلي كه از پادشاهي تايلند محافظت مي‌كردند كسب خواهيد كرد، اين نمايش پرزرق و برق را از دست ندهيد.

پس از آن به سمت رستوران لوكس و بزرگ Kinnaree كه در داخل مجموعه فانتاسي FantaSea است هدايت مي‌شويد. در بزرگترين رستوران بوفه آسيا كه 4000 صندلي دارد و 200 پيشخدمت در آن مشغول به كار هستند، شما مي‌توانيد از غذاهاي خوشمزه تايلندي و بين المللي كه براي يك جشن مجلل آماده شده است لذت ببريد. همچنين اگر دوست داشته باشيد مي‌توانيد از شش كافه-بار كه در آنجا است نوشيدني موردعلاقه خود را بخريد.

نويسنده :r.s
تاريخ: ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۰۳:۱۲

Alcazar Carbaret Show Pattaya

پاتايا ، شهري در كشور تايلند است كه يكي از توريستي ترين شهرهاي اين كشور است و ميزبان گردشگران بسياري در سال است . علاقه مندان به تور تايلند،  پاتايا را يك مقصد ايده آل براي تفريحات و سرگرمي  مي دانند و به علت وجود جاذبه هاي گردشگري بسياري دارد كه يك خاطره به يادماندني براي مسافران به جا مي گذارد.  پاتايا شوهايي دارد كه روزانه در سانس هاي مختلف آنها را به نمايش مي گذارد كه معروف ترين آنها  شوي آلكازار و شوي تيفاني مي باشند. آرزوي آسمان آبي در اين مطلب اطلاعاتي را در مورد شوي آلكازار به شما مي دهد ، پس همراه ما باشيد.

از جمله تبليغاتي كه براي اين شوها مي شود اين است كه هنگام كه داخل پاتايا مي شويد حتما از اين شوها ديدن كنيد  ، كه اگر از دست بدهيد ضرر كرده ايد. شوي آلكازار هم يكي از آنهاست كه هر روز در ساعات مختلف اجرا مي شود و از ديدني هاي توريستي اين شهر مي باشد به گونه اي كه ديدن پاتايا بدون ديدن شوي آلكازار كامل نمي شود.

آلكازار-شو-پاتايا-تايلند

مسافران تور پاتايا زماني كه براي مشاهده شوي آلكازار مي روند  به دليل طراحي و دكورهاي حرفه اي و نور پردازي هاي عالي و اجرا كنندگان بسيار زيبايي كه دارد با وجود  بروزترين سيستمهاي صوتي كاملا غرق در رقصهاي سنتي قوميت هاي مختلف مي شوند طوري كه اصلا گذر زمان را احساس نمي كنند. 

آلكازار شو در پاتايا روزي سه بار اجرا مي شود كه از لحاظ مقياس آنرا با Moulin Rouge  پاريس در يك رده مي دانند . اين شو به مدت بيست سال است به علت شوق  و هيجاني كه به تماشگران مي دهد و فضاي شادي كه ايجاد مي كنند ،  توجه  افراد بسياري را روز به روز به خود جذب مي كند. از نكات قابل توجه شوي آلكازار سرعت  اجراي برنامهاست ، زماني كه يك اجرا تمام مي شود و پرده نمايش بسته مي شود ، فوراً دكور صحنه و لباس هاي اجرا كنندگان عوض مي شود ، و همچنين كار بدون نقص طراحي لباسها كه خيلي جاي تحسين دارد ، انتخاب رنگ و مدل از روي فرهنگ هر كشور كه بسيار خيره كننده است . آنها به زبان ملت هاي مختلف مانند هند ، كره ، تايلند، فارسي، انگليس و روسيه و ... برنامه اجرا ميكنند. مسافران تور پاتايا شوي آلكازار را از مهمترين  جاذبه هاي گردشگري تايلند مي دانند كه به هيچ عنوان ديدن آن را از دست نمي دهند. 

آلكازار-شو-پاتايا

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان

ابزارک هاي وبلاگ